راه حل ها و مشاوره

گردشگری

1
مشاوره گردشگری در شهرها

یکی از روش‌های افزایش درآمد شهرداری‌ها و توسعه اقتصادی پایدار، توسعه گردشگری در سطح شهر و منطقه می باشد. شرکت فهامه با بکارگیری افراد زبده و توانا در زمینه گردشگری، توانایی ارائه خدمات مرتبط در این حوزه را دارا می باشد.

1
طرح های موضوعی گردشگری

امروزه طرح های متنوعی در زمینه گردشگری مطرح می باشد. این شرکت با در دست داشتن بانک اطلاعاتی قوی در رابطه با انواع گردشگری و بهره گیری از نیروهای متخصص و توانا در این حوزه، پتانسیل خوبی در زمینه ارائه طرح های موضوعی گردشگری دارد.

1
گردشگری روستایی

توسعه گردشگری روستایی موجب رشد اقتصادی، ایجاد تنوع و ثبات در اشتغال، پویایی تجارت و صنایع، گسترش فرصت‌هایی برای رشد درآمد، ایجاد بازارهای جدید برای محصولات کشاورزی می‌شود. در همین خصوص تیم سیستم و مدیریت فهامه برنامه های زیادی در راستای توسعه گردشگری روستایی دارد.

1

اتاق فکر گردشگری

مشکلات و مسائل حوزه گردشگری چگونه مطرح می شود؟ انجمن های مردم نهاد دغدغه های خود را چگونه مطرح می کنند؟ شاید وقت آن رسیده باشد تا اتاق فکر گردشگری به عنوان یک راهکار مفید و عملی تشکیل شود.

1
آموزش در بخش گردشگری

تیم سیستم و مدیریت شرکت فهامه در نظر دارد با بهره‌گیری از اساتید بنام حوزه گردشگری و حوزه‌های مرتبط با آن، دوره‌های آموزشی مفید و کارآمد را برگزار نماید.

*** تجارب ما در زمینه گردشگری ***

1
تحلیلی از وضعیت گردشگری در ایران
بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه 10 جاذبه های باستانی و تاریخی و رتبه 5 جاذبه‌های طبیعی را داراست. با این حال از لحاظ بهره‌برداری از این منابع در جایگاه مطلوبی قرار نگرفته است، به این دلیل که سهم ایران از درآمد گردشگری جهان حتی به یک درصد هم نمی رسد. لذا تیم سیستم و مدیریت فهامه درصدد آن است تا با ارزیابی وضعیت گردشگری ایران، راهکارهایی را برای بهبود شرایط فعلی ارائه دهد.
1
پتانسیل های گردشگری ایران و استراتژی های لازم

ایران با تمدن دیرینه و کهن خود و برخورداری از طبیعت بکر و چشم اندازهای زیبای طبیعی، همچنین دارا بودن فرهنگ خاص و منحصر‌به فرد، پتانسیل تبدیل به یکی از بهترین کشورهای هدف گردشگری در دنیا را دارا می‌باشد. این شرکت در تلاش است تا با ارائه رویکردها و طرح های منحصربه فرد در این حوزه، پتانسیل های بالقوه گردشگری کشور را به پتانسیل های بالفعل تبدیل کند.

1
حمل و نقل و گردشگری

سيستم حمل و نقل یکي از عمده ترين عناصر تشکيل دهنده صنعت گردشگري است که بخش عمده ای از هزينه هاي گردشگران را به خود اختصاص مي دهد. توجه به نقش زیرساخت‌ها از اركان اصلی گردشگری است كه در واقع بدون آنها و یا در صورت ضعف در هریك از آنها، توسعه در صنعت گردشگری امكانپذیر نیست.

رزومه این دپارتمان را ذیلا ملاحظه فرمایید:

رزومه شرکت در بخش گردشگری

گردشگری دارای ابعاد مختلفی است برای بهره مندی از ظرفیت های تیم مورد نظر در ابعاد مختلف کلیک کنید:
مشاهده رزومه