icon
آیا سوالی از ما دارید؟
مشاوره رایگان:

۰۲۱- ۸۸۶۱۴۲۵۰

دسته بندی نشده

لجستیک

لجستیک

آنچه که از لجستیک انتظار می رود به گونه ای است که با بهره گیری صرفه­ی اقتصاد مقیاس درانجام عملیات و البته گردهم آوری تمام شقوق حمل و نقل جهت ارائه خدمات یکپارچه و با ارزش افزوده بتواند از کسب وکار پشتیبانی نماید. دایره ارائه کنندگان خدمات لجستیک در دنیای امروز از شرکت های طرف سوم فراتر رفته و به طرف های چهارم و پنجم توسعه یافته است. در یک مرکز لجستیک می توان علاوه بر خدمات حمل و نقلی خدمات بیمه، خدمات مالی، کنترل کیفیت، بسته بندی کالا، دسته بندی کالا، برچسب زنی و … را ملاحظه نمود.

مجموعه فعالیت هایی که به ارائه یک خدمت و یا یک محصول ختم می شود دانه های یک زنجیر هستند و فعالیت های تجاری در این زنجیره جداگانه از هم نمی باشند و نمی بایست هر کدام از موجودیت های این زنجیره را تک تک نگریست بلکه یکپارچگی در میان اجزاء مختلف و نحوه ارتباط میان آن ها در یک سیستم لجستیکی از مهمترین شاخصه های آن می باشد. چگونگی ارتباط این اجزاء و بهره برداری از مزیت های رقابتی آنها در کارایی و اثربخشی تمام مجموعه اثر گذار خواهد بود و منجر به هم افزایی در یک سیستم خواهد شد.

این گروه مشاوران بر مبنای سند آمایش لجستیکی کشور با بهره گیری از خبرگان صنعت لجستیک آمادگی طراحی مراکز لجستکی تجاری-صنعتی و کشاورزی در تمام سطوح و در تمام مراحل از طراحی، بکارگیری اپراتور، جذب سرمایه گذار، مدیریت فرایند سرمایه گذاری تا بهره برداری و حتی دوره های پس از بهره برداری جهت اطمینان از کارکرد صحیح سیستم های طراحی شده و آموزش را دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =