درباره ما

مشاوره سیستم و مدیریت شرکت فهامه در حوزه های کاری زیر بصورت علمی و تخصصی فعالیت می نماید:
۱٫ مشاوره مدیریت تمامی شرکت های دولتی، نیمه دولتی، خصوصی، عمومی.
۲٫ مشاوره حمل و نقل در دو بخش حمل و نقل درون شهری و برون شهری به صورت کاملاً تخصصی
۳٫ مشاوره مطالعات شهری با ایجاد “دپارتمان مطالعات شهری“، تمام بخش ها زیر نظر مدیریت شهرداری ها، تحت پوشش این خدمات مشاوره ای قرار می گیرد و ایجاد این دپارتمان با این وسعت برای اولین بار صورت می گیرد.
۴٫ مشاوره گردشگری (از یک پروژه گردشگری در مقیاس روستایی یا شهری تا طرح جامع گردشگری منطقه ای و کشوری با هدف جایگزینی درآمد ملی گردشگری کشور با درآمد نفت)
۵٫ مشاوره سرمایه گذاری: از تهیه مطالعات امکان سنجی، فنی، اقتصادی (رتبه بندی فعالان اقتصادی کشور تا ابتکارات مختلف در زمینه جذب سرمایه گذار، انجام پروسه جذب سرمایه گذار از ابتدا تا انتها)
۶٫ مشاوره فناوری اطلاعات IT
ویژگی های این مشاور در کلیه حوزه های فوق منحصر بفرد می باشد و عملاً نمونه ای با این ویژگی، در سطح کشور تعریف نشده است؛ اما امیدواریم در آینده، مشاورین مختلفی با ویژگی های زیر فعالیت کنند و تیم ما نیز قطعاً به این موضع کمک خواهد کرد.
* آگاهی از آخرین دستاوردهای دنیا در هریک از زمینه های فوق و سرمایه گذاری در راستای ایجاد بانک اطلاعاتی فوق در کلیه موارد، گروه های پژوهشی این شرکت بطور مستمر اطلاعات خود را بروزرسانی می کنند.
* تیم تخصصی هر یک از حوزه ها متشکل از افراد آکادمیک، اجرایی و مدیریتی می باشند، بنابراین به طرح هایی پرداخته نمی شود که نتیجه آن در کتابخانه بماند، بلکه اجرایی شدن طرح های پیشنهادی از اهداف اصلی این مشاور است. (زیرا افراد اجرایی نیز در ترکیب تیم وجود دارند و مشکلات بخش اجرایی را درک می کنند.)
* استفاده از مشاورین بین المللی در هریک از حوزه های فوق، حسب نیاز کارفرما در سه لایه (حداقلی، متوسط و حداکثری) امکان پذیر است.
* در بسیاری از موارد پکیج های مطالعاتی سرمایه گذاری، اجرا و بهره برداری بصورت “کلید در دست” تعریف می گردد. در این پکیج های کاری، ابعادی مورد توجه قرار می گیرند که بسیاری از اوقات مغفول می مانند.
* این مشاور با اعتقاد به اینکه پتانسیل های خوبی در داخل کشور وجود دارد، در هر یک از حوزه های کاری فوق، اشخاص حقوقی و حقیقی (شرکت ها ، دانشگاه ها و پژوهشکده ها و… ) را به عنوان همکار در کنار تیم خود دارد و این موضوع کیفیت خدمات و مطالعات را به شدت افزایش می دهد.
* نظارت علمی، تخصصی و اجرایی در همه موارد به عهده جناب آقای دکتر تقی زاده (معاون سابق حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و معاون اسبق شهردار سابق تهران و ایدئولوژیست مراکز لجستیک، TOD، UUS، تغییر نگرش های ترافیکی و … می باشد.
بنابراین مشاوره سیستم و مدیریت فهامه در ۶ حوزه کاری با ۶ ویژگی فوق فعالیت می کند.
ما یک مجموعه آرمان گرا هستیم و معتقدیم در عرصه ی مشاوره مدیریت، حمل و نقل، گردشگری، سرمایه گذاری و مطالعات شهری دارای روش های نوینی می باشیم که با نگرش های متداول و جاری در کشور بطور کلی متفاوت است. در نتیجه وظیفه خود را اشاعه چنین فرهنگ هایی می دانیم و این محقق نخواهد شد جز با کمک و یاری مدیران و کارفرمایان فهیم و تحول گرای دولتی و خصوصی.
پس بیایید ایران را بسازیم.
تلفن تماس:
وب سایت
ادرس اینتاگرام
ایمیل: